вівторок, 24 липня 2012 р.

Роздуми про наболіле.



Ця влада не підкоряєтьсся ніяким законам, навіть тим які сама запроваджує…роблять реформи які треба реформувати про що сама ж невдовзі заявляє…Це ознака хаосу.
Навести лад у підпорядкуванні владі здатна диктатура ось вони до неї і скочуються, Зупинити це неможливо закликами, навіть виходи окремих громадян на
демонстрації нічого не дають. лише дають можливість владі продемонструвати свою силу , поліційної держави і нічого більше.
Нажаль, через байдужість до долі інших людей, які , чи не знайшли свого покликання, чи за покликанням грошей не платять, влада зробила їх ізгоями у власній країні. Аби гроші були, то вони поїхали б в більшості туди, де краще ставлення до людей. Але саме це і заставляє їх виходити на майдани – останній аргумент проти паплюження їх честі та гідності владою та байдужими споглядальниками, які добре пристосувались до всіляких утисків та корупції
На під’йом проти влади всього суспільства піде не один рік. Розчарування після 2004, 2007 років внесло апатію у більшість громадян.
У свідомість більшості громадян занесен вірус споживання , який після деякого спаду у фінансуванні банками знову набуває сили…
Це все взаємозалежне і керується …Як це подолати? Що долати? Мають визначити спеціалісти по суспільству…
Стільки соціологів в Україні та соціологічних інститутів працюють лише на констатацію, або на що завгодно, але не на те, як подолати це…
Звісно все було розроблене ще і втілене у 1917, треба лише перенести на наш час та на наші реалії…Хто першим це зробить. опозиція або влада побачимо…
Збочення “демократії по українські” досягли таких глибин, які не проорати ніякими косметичними операціями, тільки революція зараз може все докорінно поміняти. Зараз, як і в 1917 буде стояти завдання не реконструкціії або відновлення демократії а запровадження дійсної демократії як влади нації. Це починає розуміти все більше і більше людей, і на це наша надія.

Немає коментарів:

Дописати коментар